9
Sprawdź dostępność pokoi i zarezerwuj

PROFITROOM: Przyjazd:      Wyjazd:
BOOKING.com:
Facebook          Google+

Polski     |     English

        
Oferta specjalna dla firm
 
Konferencje pod Warszawą - BIZNESOWY HOT DEAL!

 

Konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe pod Warszawą , ubrane w elastyczną formę, by wpasować je w każdy harmonogram.

 Zapytaj naszego Handlowca o PAKIET 

DEDYKOWANY Twojej Firmie!

Tego lata na Organizatorów, którzy poszukują miejsca na konferencje w mazowieckim, szkolenia pod Warszawą lub eventy firmowe na Mazowszu czeka moĹźliwość ubrania swoich biznesowych potrzeb w nieszablonowy pakiet, w którym mogą się znaleźć takie elementy, jak:

Zadania team buildingowe, w dedykowanym pakiecie do organizowanych w Mszczonowie konferencji i szkoleń. Zadania wyselekcjonowane ze specjalnie dobranej listy, dopasowane do liczby osób.

TeamStrefa.pl w ZbiroĹźy to najlepsze centrum team building'u w pobliĹźu Warszawy i miejsce, które daje Państwu jeszcze więcej moĹźliwości, by połączyć organizowane pod Warszawą spotkanie biznesowe z najlepszym od 16 lat team buildingiem. WyróĹźnia nas bardzo profesjonalnie przygotowany teren, wysoka dbałość o bezpieczeństwo i najlepsza kadra instruktorska.

Dla grup powyĹźej 20 osób TRANSPORT NA ZBIROŝĘ GRATIS. 

 

Fantastyczne bufety sałatkowe, bufety lunchowe z bufetem przekąsek i lemoniadą

- to bogactwo smaków wakacji, które kochają wszyscy Polacy. Takie jedzenie sprawi, Ĺźe będą to najlepsze konferencje w woj. mazowieckim tego lata, a lemoniada do lunchu BEZ LIMITU będzie doskonałą alternatywą do tradycyjnych napoi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Propozycja obowiązuje dla nowych zapytań na organizację spotkań biznesowych do 31 sierpnia 2016 dla grup liczących minimum 20 osób.

Propozycja nie łączy się z innymi rabatmi.

Do prezentowanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Ilość zadań team buildingowych zaleĹźy od liczby osób w grupie - moĹźliwość wyboru zadań z listy.

Pakiet nie obejmuje zadań motoryzacyjnych (SUZKI, powerturn, Quady), zadań linkowych (Tyrolka, Most linowy, Ścianka wspinaczkowa) oraz zadan na strzelnicy. Istnieje możliwość ich dokupienia, zgodnie z Państwa preferencjami

 Dodatkowo:  

do wyboru ponad 20 sal konferencyjnych

 bezpłatne WiFi,

 bezpłatny: parking, bilard, dart, piłkarzyki, 

Zapraszamy do kontaktu:

 

e-mail: sprzedaz@hpm.com.pl,

tel. 468573920

POWRÓT