9
Sprawdź dostępność pokoi i zarezerwuj

PROFITROOM: Przyjazd:      Wyjazd:
BOOKING.com:
Facebook          Google+

Polski     |     English

        
Oferta specjalna dla gości indywidualnych
 
WESELE MSZCZONÓW

Przyjęcie weselne, które organizujemy zawsze odznaczają się perfekcyjnym przygotowaniem. Doskonale wiemy, Ĺźe w tym niepowtarzalnym dniu nowoĹźeńcy, ich rodzice oraz bliscy liczą na najwyĹźszą jakość i miłe niespodzianki. Nasz personel potrafi sprostać ich oczekiwaniom.

Zapraszamy Państwa do świętowania tych magicznych chwil w jednej z sal naszego Hotelu:


·        Sala Art. Deco w Hotelu – przestronna sala odznaczająca się stylem i elegancją, utrzymana w ciepłej kolorystyce. Projektując ją zwróciliśmy uwagę na kreację „gry świateł” Całość klimatyzowana. Sala mieści do 400 osób.

·        Chata Góralska – tradycyjna chata zakopiańska, przystosowana do organizacji imprez do 140 osób. W chacie znajdują się dwie sale z kominkami, które tworzą doskonały klimat. Stoły, ściany, sufit wykonane są z grubych, drewnianych bali, dzięki którym miejsce nabiera szczególnego charakteru.

·        Karczma w ZbiroĹźy –obiekt usytuowany w przytulnej i malowniczej okolicy (mieszczącej się 4 km od Mszczonowa). W 3 salach moĹźemy zorganizować imprezę łącznie dla 300 osób. Pomieszczenia są klimatyzowane, a infrastruktura obiektu jest wprost przystosowana do organizacji przyjęć weselnych. Karczma połoĹźona jest w otoczeniu malowniczych alejek kasztanowych, stawów i altan.

 

Menu weselne już od 180 zł brutto/os.

 

  Zapraszamy do kontaktu: 

e-mail: sprzedaz@hpm.com.pl 

tel. +48468573920

 

POWRÓT