9
Sprawdź dostępność pokoi i zarezerwuj

PROFITROOM: Przyjazd:      Wyjazd:
BOOKING.com:
Facebook          Google+

Polski     |     English

        
Oferta specjalna dla gości indywidualnych
 
KOMUNIE

Z doświadczenia wiemy, Ĺźe organizacja przyjęcia komunijnego wymaga indywidualnego podejścia do potrzeb kaĹźdego Klienta. Z myślą o spełnieniu oczekiwań naszych Gości zwracamy szczególną  uwagę na dobór miejsca oraz menu.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy następujące propozycje miejsc:

·        Sale bankietowe w Hotelu Panorama – opcja dla osób zwracających uwagę na przestrzeń. Dysponujemy wieloma eleganckimi salami bankietowymi o róĹźnej wielkości. Co więcej, poznając Państwa oczekiwania moĹźemy dowolnie zaaranĹźować miejsce, stosując ruchome ściany działowe.

·        Dwie sale w Chacie Góralskiej – zakopiański styl, kamienny kominek, przytulne wnętrza z wyjściem do stylowego ogrodu hotelowego – to najwaĹźniejsze zalety obu Chat Góralskich. Co więcej, przy kaĹźdej z nich przygotowaliśmy ogródki grillowe, które pozwalają zaplanować drugą część przyjęcia na świeĹźym powietrzu.

Mała Chata – jest salą dla 40 osób

DuĹźa Chata – jest salą dla 140 osób

·        Karczma w ZbiroĹźy miejsce polecane wszystkim osobom zwracającym uwagę na oryginalny styl i niepowtarzalny klimat. Znajdą one w Karczmie ZbiroĹźy trzy niezaleĹźne i klimatyzowane sale urządzone w  rustykalnym stylu.             Warto nadmienić, Ĺźe budynek otoczony jest malowniczym krajobrazem - kasztanowymi alejkami, stawami i altankami. To właśnie one czynią miejsce doskonałym do zorganizowania  imprezy takĹźe w plenerze.

Każde przyjęcie związane jest z doborem odpowiedniego menu. Znając Państwa oczekiwania z przyjemnością zaproponujemy najwłaściwszą opcję. Gorąco polecamy:

·             Menu uroczyste od 115 zł brutto/os.

Propozycja charakteryzuje się kompozycją najwyższej jakości mięs oraz wędlin. Całość wzbogacona smacznymi dodatkami oraz przystawkami.

·             Menu grillowe od 100 zł brutto/os.

Propozycja przygotowana z myślą o smakoszach soczystych     i doskonale upieczonych mięs z rusztu. Są one bowiem na pierwszym miejscu w niniejszym menu. Całość wzbogacona jest smacznymi dodatkami oraz przystawkami.

MoĹźemy równieĹź, z myślą o najmłodszych uczestnikach przyjęcia, zorganizować plac zabaw z dmuchanymi zabawkami, zapewnić opiekę animatorek oraz zorganizować szereg innych atrakcji.

Uwaga! Wszystkim Gościom tej uroczystości oferujemy specjalne rabaty:

- 25% na usługi noclegowe

- 25% rabatu na alkohole, 10% na piwo

- bezpłatny i monitorowany parking dla samochodów

 

Zapraszamy do kontaktu: 

e-mail: sprzedaz@hpm.com.pl

tel. 46 857 39 20

 

POWRÓT